8-18 YAŞ YAZ OKULLARI

8-18 Yaş Yaz Okulları ile bu gruptaki öğrenciler British Council onaylı dil okullarında dil eğitimi alarak İngilizce becerilerini geliştirebilirler. Her öğrencinin beklentilerine ve ilgilendikleri alana göre öğrenciler yaz okulundaki deneyimlerini seçecekleri alanda artırmaktadırlar. Sosyal etkinliklere ve şehir gezilerine imkân veren yaz okullarıyla öğrenciler kaliteli eğitimle dil becerilerini geliştirip hem de tatilin keyfini çıkarma fırsatı yakalayabilir. Yaz okullarında öğrenciler kültürel ve sportif aktiviteleri ile sürekli kendilerini geliştirebilecekleri bir öğrenme ortamı yakalayacaklardır. Bu programla öğrencilerin diğer ülkelerden gelen akranlarıyla bir araya gelip İngilizce pratik yapmaları ve güzel vakit geçirmeleri hedeflenmektedir.Aynı zamanda öğrencilerin genel kültürleri ve vizyonları bu programlarda gelişerek öğrenciler dünya vatandaşı olma bilincini ziyaret ettikleri ülkenin tarihi ve sanatsal alanlarını da gezerek erken yaşlarda keşfetme fırsatı yakalamaktadır. Böylelikle bu programlara katılan öğrenciler iletişim becerilerini geliştirirken özgüvenlerini artırma fırsatı da yakalayacaklardır.

KALİTELİ DİL OKULLARI İÇİN

Yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler için birçok kaliteli dil okulu kurumları öğrencilere birçok alternatif sunmaktadır: Studio Cambridge, Cavendish School of English, Skola, Anglo Continental, Frances King ve Southbourne School of English gibi dil okulları İngiltere’de yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler için alternatif okullar arasında yer almaktadır.

YURTDIŞINDA DİL OKULLARI

İngiltere’de yaz okulu düşünüldüğünde önemli noktalar lokasyon seçimi, gideceğiniz yerin konumu ve eğitimin kalitesi ön plana çıkmaktadır. Londra, Oxford, Cambridge gibi ünlü üniversite şehirlerini Bournemouth, Brighton, Southbourne gibi sahil kentleri izleyerek yaz okulları için birçok alternatif lokasyo bulunmaktadır. Bu sebeple İngiltere yaz okulu öğrencilerin deneyimini önemli ölçüde artıran bir program olarak göze çarpmaktadır.

YURTDIŞINDA YAZ OKULU

Yaz okulundaki derslerde öğrenciler kendi yaş gruplarıyla uygun olacak şekilde dil seviyelerine ve yaş
gruplarına göre ayrılırlar. Uzman öğretmenlerden kaliteli ve son method tekniklerle öğrenciler dil becerilerini artıracak ve İngilizce pratik yaparak daha güvenli bir hale geleceklerdir. Yaz okulunda hafta içi derslerden sonra yarım günlük geziler düzenlenirken hafta sonu tam günlük gezi programları ile öğrenciler turistik yerleri, müzeleri ve birçok önemli yerleri gittikleri yerlerde görme şansı yakalarlar. Birçok farklı günlük sportif aktiviteler, sosyal aktivite programları içerisinde dahil edilerek öğrencilerin bu programlardan etkili yararlanması sağlanarak öğrencilere eğlenceli bir zaman dilimi sunulmaktadır. Öğrencilerin konaklama seçeneklerini içeren aile yanı,yurt gibi konaklama türleriyle öğrencilerin rahat ve güvenli bir eğitim alması amaçlanır.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

8-18 yaş aralığında yer alan öğrenciler kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri yaz okulu programlarına Myeducoach Yurtdışı Eğitim desteğiyle kayıt olabilirler. Detaylı bilgi için ofisimizi ziyaret edebilir, bilgi alabilirsiniz.