AİLE VE ÇOCUK YAZ OKULU

Çocuğunuzla yurtdışına giderken hem seyahat edip hem İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız Aile çocuk yaz okulu tam da size göre.

Ailenizle yeni bir ülkeyi keşfedip aynı zamanda İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız Aile çocuk yaz okulu programlarımızı deneyimlemenizi öneriyoruz. Son zamanlarda popülerliği artan bu programlar sayesinde çocuklarınızla kaliteli bir dil eğitimini ailece seyahat deneyimiyle birleştirip çok güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Anne ve babalar isterlerse kendileri de bu program kapsamında eğitim alabilir veya bu süreyi gidecekleri şehri keşfederek değerlendirebilirler. Genel olarak bu programlar minimum bir hafta maksimum on iki hafta kadar sürmektedir.

Sabah vakitlerinde çocuklarınıza özel oluşturulmuş sınıflarda kendi yaş aralıklarında çocuklarınız İngilizce eğitimi alırken, siz yetişkinlere de hazırlanmış özel sınıflarda İngilizce kurslarına katılabilirsiniz. Öğleden sonra çocuklar için hazırlanmış aktivite çalışmaları sürerken, sizde herhangi bir spor aktivitesi ve kültürel gezi ile programınızı oluşturabilirsiniz. Konaklama olarak okulun sunduğu alternatiflere göre aile yanı, kampüs içi veya otel olarak seçebilirsiniz.

Aile çocuk yaz okulları programları için en çok tercih edilen ülkeler arasında İngiltere başta olmak üzere, Kanada, Malta ve Amerika gelmektedir.

 

Aile Çocuk Yaz Okulu Programlarını En iyi Düzenleyen Kurumlardan Bazıları:

Frances King School of English-Londra Aile Programları:

Frances King dil okulu Aile çocuk programlarını içinde barındıran en kaliteli kurumlardan biridir ve Londra’nın en köklü okullarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Okul lokasyon olarak Hyde Park’a sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde yer almaktadır ve bu lokasyonun çok merkezi olması okulun tercih sebepleri arasındadır. 6-16 yaş arasındaki öğrencileri kabul eden dil okulunda en az bir hafta en fazla on bir hafta eğitim alarak muhteşem bir deneyim elde edebilirsiniz.

Concorde International–Aile İngilizce Programları:

İngiltere’nin küçük ve sevimli şehri olan Canterbury’de aile çocuk programını sunan Condorde International İngiltere’de 11 farklı lokasyonda eğitimleri sürdürmektedir. Kendi bünyesinde bulunan 2-7 odalı tipik İngiliz evlerini konaklama alternatifleri arasında sunan okul, ailelerin ve öğrencilerin kaynaşmasına ortam hazırlamaktadır. 8-17 yaş arası öğrenciler bu programa kabul edilmektedirler.

St.Giles International Aile Kursları:

St. Giles Dil Okulu, uluslararası zincir okullarından biridir ve 1955 yılında kurulan köklü dil okullarından biridir. St. Giles dil okulu aile çocuk yaz programlarını uzun süredir profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Birçok farklı ülke ve şehirde bulunan dil okullarıyla farklı lokasyonlarda eğitim veren St. Giles, Aile çocuk yaz programlarını Londra, Brighton, New York ve San Francisco’da gerçekleştirmektedir. Haftalık 20 saat programı ve öğleden sonraki aktiviteleri birleştiren okulda farklı konaklama alternatifleri bulunmaktadır.

ESE Aile Paketi:

ESE dil okulu Malta’nın merkezi konumunda bulunan kalitesiyle ön plana çıkıp en merkezi konumda olan St. Julian’s da eğitimini yürütmektedir. Dil okulu, aile çocuk programında iki ayrı konaklama yeriyle kaliteli konaklama imkanları sunmaktadır. Bunlardan biri okulun karşısında konumlanmış The George Urban Boutique Hotel diğeri de en lüks otellerden biri olan Salini Resort’ta öğrenciler konaklamalarını gerçekleştirmektedir. 8-18 yaş aralığında öğrencileri kabul eden dil okulu minimum iki haftalık programıyla eğitim seçeneklerini öğrencilere sunmaktadır.

CES Aile ve Çocuk Programı: 

CES dil okulu aile çocuk programını Toronto’da gerçekleştirmektedir ve otuz yıldan fazla tecrübesiyle kalitesinden sıkça söz ettirmektedir. Aile çocuk programıyla öğrenciler ve yetişkinler hem İngilizce eğitim alırlar hem de birçok farklı geziyle özgün deneyimlere ulaşırlar. En az iki haftalık en fazla sekiz haftalık programlara katılabileceğiniz bu dil okulunda, çocuklar haftada 15 ders saatlik eğitimi University of Toronto St. George kampüsünde görürken; haftalık 20 saatlik eğitimi de aileler eğitim görmektedir. 12 yaş ve üstü öğrenciler bu programa kabul edilmektedir.

Aile Çocuk Yaz Okulu Programı için yetişkinlerin ve çocukların kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri bir programa Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde kayıt olabilirler. Detaylı bilgi için ofisimizi ziyaret edebilir, bilgi alabilirsiniz.