Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrencilerin ve profesyonellerin yurtdışı eğitim süreçlerini deneyimli eğitim danışmanlarıyla gerçekleştirip yurtdışı eğitimin kapılarını açan bir eğitim kurumudur. İngiltere’deki üniversiteler ve dil okulları başta olmak üzere, diğer ülkelerdeki eğitim kuruluşlarının da Türkiye temsilciliğini yürüten Myeducoach Yurtdışı Eğitim, öğrencilerin yabancı ülkelerde eğitimini en iyi şekilde yürütebilmesi adına Şubat 2019 tarihinde açılmıştır ve Alsancak’ta bulunan ofisinde hizmetini gerçekleştirmektedir.

Myeducoach, özellikle öğrencilerin yurtdışı eğitim süreçlerinde profesyonel yardım almalarında akla gelen danışmanlık firması olarak, Türkiye’nin yenilikçi ve deneyimli eğitim danışmanlarıyla sizlere yurtdışı eğitimin kapılarını açmakta yardımcı olmaktadır. Kuruluşunun ilk yıllarında özellikle İngiltere’deki üniversitelerin ve dil okullarının resmi Türkiye temsilciliğini yürüten Myeducoach, öğrencilerin yabancı ülkelerde eğitimini en iyi şekilde yürütebilmesi için verdiği danışmanlık hizmetleriyle öğrencileri yurtdışı yolculuğuna hazırlamaktadır.

Misyonumuz Yurtdışı eğitim alanında profesyonel rehberlik yaparak kişilerin eğitim almasına destek vermek ve kişilerin bireysel farkındalıklarını artıran çalışmalar yürüterek Türkiye’nin yurtdışı eğitiminde önde gelen eğitim şirketi olmak.

Vizyonumuz Özellikle yurtdışı eğitim alanında insanların tercih ettiği ve bireylerin kişisel gelişim süreçlerinde tercih edilen Türkiye’nin öncü eğitim firması olmak.