Kanada Üniversiteleri ve Danışmanlığını Yaptığımız Üniversiteler 

Kanada üniversiteleri yurtdışında eğitim alacak öğrenciler için kariyerlerini çok daha ileriye taşıyacak eğitim ve öğretim sistemiyle yapılandırılmıştır. Bunun en önemli nedenlerinden biri Kanada’da eğitim sisteminin eğitim bakanlığınca ciddi bir şekilde değerlendirilip eğitim standartlarının çok yüksek derecede tutulmasıdır. Öğrenciler mezuniyet sonrasında alanlarında daha nitelikli ve deneyimli kişiler olarak kolaylıkla iş bulabilmektedirler. Kanada’da lisans ve yüksek lisans eğitimi dünyada kabul gören en iyi eğitim sistemleri arasında yer alırken, son zamanlarda birçok öğrenci Kanada’nın sunduğu avantajları değerlendirip kendi çalışma alanlarında tecrübe edinme fırsatı yakalamaktadırlar. Bundan dolayı akademik eğitim alacak öğrencilerin son zamanlarda en fazla tercih ettiği ülkelerin başında Kanada’da yer alan Üniversite ve kolejler gelmektedir. Öğrenciler Kanada Üniversitelerinde birçok farklı eğitim programları olanaklarıyla yurtdışı eğitimlerini uluslararası koşullarda deneyimlerini en yüksek seviyeye çıkarmaktadırlar. Kanada’da lisans ve yüksek lisans okumanın yanı sıra doktora eğitimi de almak isteyen öğrenciler, bu eğitimlerini bire bir kendi danışman akademisyenleriyle gerçekleştirip doktora süreçlerini dünyanın en iyi araştırma üniversitelerinde tamamlayabilmektedirler. 

Danışmanlığını Yaptığımız Kanada Üniversiteleri 

Dünya çapında tanınmış Kanada Üniversiteleri, öğrencilerin Kanada’da sistemli eğitim almalarını sağlayıp teknolojik altyapı ve araştırma olanaklarıyla eğitime yatırım yapmaktadır. Bunun yanı sıra Kanada Üniversiteleri son teknolojik ekipmanlarla donatılmış laboratuvarlarıyla ve dünyaca meşhur olan akademik kadrolarıyla ön plana çıkmaktadır. Böylelikle Kanada’da eğitim sistemi öğrencilere yurtdışı eğitimde ileri derecede bir nitelik kazandırmaktadır. Uluslararası öğrencileri ve araştırmaya odaklı olan Kanada Üniversitelerinde okumak öğrencilerin dünya vatandaşı olmasını sağlamaktadır. Üniversite eğitimi sonrasında sağlanan iş koşulları ve çalışma şartlarının oluşmasından dolayı Kanada Üniversitelerine olan ilgili artırmaktadır.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Kanada’da bulunan birçok üniversitenin danışmanlığını yapmaktayız. Okul seçimi süreçlerinden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden öğrencilerimizin yurtdışında eğitiminin başlamasına kadar ki tüm süreç boyunca verdiğimiz profesyonel danışmanlıkla öğrencilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

ALBERTA 

BRITISH COLUMBIA 

NOVA SCOTIA 

ONTARIO