Danışmanlığını Yaptığımız Kanada Üniversiteleri

Kanada üniversitelerinde eğitim alacak öğrenciler kariyerlerini çok ileriye taşıyacak eğitim ve öğretim sistemiyle karşılaşacaklardır. Bunun en önemli nedenlerinden biri Kanada’da eğitim sisteminin eğitim bakanlığınca ciddi bir şekilde değerlendirilip eğitim standartlarının çok yüksek derecede tutulmasıdır. Öğrenciler mezuniyet sonrasında alanlarında daha nitelikli ve deneyimli kişiler olarak kolaylıkla iş bulabilmektedirler. Kanada’da lisans ve yüksek lisans eğitimi dünyada kabul gören en iyi eğitim sistemleri arasında yer alırken, son zamanlarda birçok öğrenci Kanada’nın sunduğu avantajları değerlendirip kendi çalışma alanlarında tecrübe edinme fırsatı yakalamaktadırlar. Bundan dolayı akademik eğitim alacak öğrencilerin son zamanlarda en fazla tercih ettiği ülkelerin başında Kanada’da yer alan Üniversite ve kolejler gelmektedir. Öğrenciler Kanada Üniversitelerinde yer alan birçok farklı eğitim programları olanaklarıyla yurtdışı eğitimlerini uluslararası ortamların bulunduğu koşullarda deneyimlerini en yüksek seviyeye çıkarmaktadırlar. Kanada’da lisans ve yüksek lisans okumanın yanı sıra doktora eğitimi de almak isteyen öğrenciler, bu eğitimlerini bire bir kendi danışman akademisyenleriyle gerçekleştirip doktora süreçlerini dünyanın en iyi araştırma üniversitelerinde tamamlayabilmektedirler. 

Öğrencilerin Kanada’da Üniversite eğitimi almaları, dünya çapında tanınmış Üniversitelerde yer alan teknolojik altyapı ve araştırma olanaklarının sağlandığı gelişmiş kütüphaneleri keşfetmelerini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra son teknolojik ekipmanlarla donatılmış laboratuvarlarıyla ve dünyaca meşhur olan akademik kadrolarıyla Kanada’daki eğitim sistemi öğrencilere yurtdışı eğitimde ileri derecede bir nitelik kazandırmaktadır. Uluslararası öğrencileri ve araştırmaya odaklı olan Kanada Üniversiteleri’nde okumak öğrencilerin dünya vatandaşı olmasını sağlamaktadır. Üniversite eğitimi sonrasında sağlanan iş koşulları ve çalışma şartlarının oluşmasından dolayı Kanada Üniversitelerine olan ilgili artırmaktadır.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Kanada’da bulunan birçok üniversitenin danışmanlığını yapmaktayız. Okul seçimi süreçlerinden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden öğrencilerimizin yurtdışında eğitiminin başlamasına kadar ki tüm süreç boyunca verdiğimiz profesyonel danışmanlıkla öğrencilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

ALBERTA 

BRITISH COLUMBIA 

NOVA SCOTIA 

ONTARIO