Work and Study DubaiWORK AND STUDY DUBAİ

Work and Study Dubai ile İngilizcenizi geliştirirken birçok kültürle iç içe olmayı, onlardan birçok şey öğrenmeyi ve ufkunuzu geliştirmeyi istemez misiniz?

Programı size dilinizi geliştirirken, birçok kültürü tanıma ve özümseme imkanı sunmaktadır. Ayrıca; çalışma olanağı sunan program, eğitimde kazanılan becerilerin aktif olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

NEDEN İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN DUBAİ?

Dubai hakkında yanlış bilinen gerçeklerden biri gündelik yaşamda Arapça konuşulmasıdır.

Dubai’nin ana dili Arapçadır, ancak 3 milyonu geçkin nüfusunun %75’i yabancı halktan oluşan Dubai’de doğal ilerleyiş en çok konuşulan dili İngilizceye çevirmiştir. Öyle ki, yerel halk bile gündelik hayatlarına İngilizceyi entegre etmiştir. Bu ilerleyiş sayesinde Dubai, İngilizce eğitimi alabileceğiniz merkezlerden biri haline gelmiştir.

DUBAİDE ÇALIŞMAK

Yaşam standardının ve ekonomik koşulların iyi olması, Dubai’nin tercih edilmesi konusunda insanları olumlu etkileyen faktörlerden yalnızca birkaç tanesidir.

Programa dahil olmak için Dubai’de minimum 12 haftalık bir dil kursuna kaydolmanız gereklidir. Work and Study Dubai’de, öğrenciler haftanın 20 saati part time çalışma hakkına sahip olmaktadır. Aynı zamanda, öğrenciler resmi tatil ve bayramlarda full time çalışma hakkına sahiptirler.

Turizmi ve inovasyonu bünyesinde barındıran şehirde iş olanakları oldukça fazladır. Bu sayede öğrenci Dubai’ye gittiği zaman iş bulma konusunda sorun yaşamamaktadırlar. Öğrencilerin çalışma alanları sadece hizmet sektörüyle sınırlı kalmamaktadır. Öğrenciler İngilizce dil yeterliliklerine göre mezun oldukları veya ilgi duydukları alanlara ait işlerde çalışabilmektedirler.Dubai Work and Study

6 aya kadar süren dil eğitimi ve part time çalışma sonrasında öğrenciler, 6 ay daha Dubai’de kalarak öğrendiklerini pekiştirme ve full time çalışarak kendine maddi anlamda yatırım yapabilmektedir. Böylelikle öğrenciler 1 Yıllık Öğrenci Vizesi alarak, totalde 12 ay boyunca Dubai’de yaşayabilirler.

DUBAİDE NE KADAR KAZANABİLİRİM?  

Work and Study için Dubai’yi seçen öğrencilerimizin karşılaşacakları en büyük farklılıklardan biri minimum ve maksimum kazanç limitlerinin olmaması. Nasıl mı?

İş olanağı açısından zengin olan ve belirlenmiş asgari ücrete sahip olmayan Dubai, öğrencilerin kendilerine yaptıkları yatırımların karşılığını anında alabildikleri yerlerdendir. Dil eğitimi alırken çalışabileceğiniz Work and Study Dubai programında uluslararası akreditelere sahip dil okulları sayesinde dilinizi yüksek seviyeli gelirler için geliştirebileceksiniz. Bu da sizlere İngilizceniz ne kadar iyiyse o kadar iyi bir işte çalışma şansı sunacaktır. Aynı zamanda çalışma açısından bolca seçeneğe sahip olacağınız Dubai’de, minimum ve maksimum kazanç düzeyiniz tamamen size bağlıdır.

DUBAİDE KONAKLAMA

Dubai konaklama konusunda öğrencilerin birden fazla seçeneğe sahip olduğu yerlerdendir. Öğrenciler dil okullarının yurtlarında belirli ücretler karşılığında konaklama yapabilmekte veya Dubai’de eğitim alırken tanıştıkları uluslararası arkadaşlarıyla beraber apartman dairelerinde konaklayabilmektedirler. Ayrıca öğrenciler iyi iş yerleri bulduklarında, konaklama ve ulaşım gibi ihtiyaçları iş yerleri tarafından karşılanabilmektedir.

VİZE İŞLEMLERİ 

Dubai’ye vizesiz gidilir mi? Hayır ama…

Dubai’de Work and Study’nin en pozitif yanlarından birisi kolay vize imkanıdır. Başka birçok ülkede olduğu gibi bankada para bulundurma zorunluluğu, referans ihtiyacı Dubai’de geçerli değildir. Ayrıca Dubai’nin vize için beklediği evrak sayısı diğer ülkelere kıyasla daha azdır. Vizelerin başvuru tarihinden itibaren 2-3 hafta içerisinde öğrenciye ulaşması beklenmektedir.

DUBAİDE SENİ NELER BEKLİYOR

Work and Study Dubai-Uluslararası şirketlerle çalışma şansı yakalarsınız.

-Burj Khalifa’dan Dubai’yi seyretme şansın yakalayabilirsiniz.

-Dubai Frame’de yürürken, havada yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz.

-Burj El Arab manzarasıyla denize girebilir, güneşlenebilir, kumlara yatabilirsiniz.

-Çölde 4×4 araçlarla safari deneyimi yaşayabilirsiniz.

-Kültürel geziler ile Dubai’yi tanıyabilirsiniz.

-Suç oranının yok denecek kadar az olduğu Dubai sokaklarında vakit geçirebilirsiniz.

-Deve sırtında çöl gezisi yapabilirsiniz.

-Mühendislik harikası devasa binalar arasında kaybolabilirsiniz.

-Skydive ile gökyüzüne dokunabilirsiniz.

-Farklı kültürlerle harmanlanmış İngilizce eğitim alma şansına erişirsiniz.

DUBAİDE WORK AND STUDY FİYATLARI

Work and Study fiyatları, hem lokasyonlara hem de okullara göre farklılık göstermektedir. Güncel dil okulu fiyatları, lokasyonlar ve değişiklikler hakkında bilgi almak için Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

DUBAİ WORK AND STUDY PROGRAMI İLE İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİMİZ CİHAN CANAL ANLATIYOR

ÖĞRENCİ DENEYİMLERİ

Myeducoach Work and Study öğrencilerinin deneyimlerini kendi anlatımlarıyla izlemek için linke tıklayabilirsiniz.