QS FAIR 2019

Katıldığımız fuarlar arasında; dünya çapında üniversitelerin katılımıyla düzenlenip yurtdışı lisansüstü eğitimiyle ilgili yabancı üniversitelerin katılım gösterdiği stantta Myeducoach olarak University of Kent‘i temsilen stanttaki yerimizi aldık.

A’dan Z’ye tüm bölüm ve programların yer aldığı etkinlikte yüksek lisansı hedefleyen siz değerli öğrencilerimizle buluşmaktan memnun olduk. Standımıza uğrayıp okul yetkililerimiz ile yüz yüze tanışarak yurtdışında yüksek lisansın kapısını aralayan öğrencileri görmek bizleri çok memnun etti. Üniversitelere kabul koşulları, yüksek lisans ve doktora programları ve burs imkanları seminerde işlendi. Aynı zamanda kariyer fırsatları, vize, IELTS ve GMAT sınavı gibi konuların da işlendiği çeşitli oturumların bulunduğu fuarda bulunmak çok keyifliydi.

University of Kent ve Temsilcileri

IDP YURTDIŞI EĞİTİM FUARI 2019

Dünyanın en prestijli yurtdışı eğitim fuarları arasında olan IDP Yurtdışı Eğitim Roadshow’a 23 Şubat 2019 tarihinde InterContinental Hotel İstanbul’da katılım gösterdik. University of Kent Türkiye Temsilcisi olarak öğrencilerin yurtdışı eğitimle ilgili sorularını yanıtladık.

IDP Fair

İZMİR IŞIKKENT LİSESİ VE İZMİR ÖZEL AMERİKAN KOLEJİNDE FUARLAR

İzmir Işıkkent Lisesi’nde ve İzmir Özel Amerikan Koleji’nde dünyanın birçok ülkesinden katılan 100 Üniversiteye ev sahipliği yapan fuarda 11 Kasım 2018 tarihinde yerimizi aldık. Liseli genç arkadaşlarımızla buluştuğumuz bu fuarda lisans düzeyinde eğitim için soruları yanıtlayarak öğrenci arkadaşlarımızı yurtdışı eğitim konusunda bilgilendirdik.

University of Kent Amerikan Koleji Fuar

QS FAİR İSTANBUL 2018

Dünyanın önde gelen fuarlarından olup yurtdışında yüksek lisans etkinliği olarak düzenlenen QS Fuar İstanbul ile üniversite yüksek lisansa hazırlanan öğrencilerle 29 Eylül 2018 gününde InterContinental İstanbul Otel’de buluştuk.

QS Fair Istanbul