Anglo Continental Dil Okulu

Anglo Continental Dil OkuluMyeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iş birliği içinde olan Anglo Continental dil okulu 1950’de Bournemouth şehrinde kurulan Britanya Eğitim Bakanlığı’nın yetkili olarak belirlediği ilk okullardan biridir. British Council ve English UK tarafından onaylanmış dil okulu, dünyanın birçok ülkesinden her yaştan ve meslekten öğrenciye İngilizce programlarını sunmuştur. Anglo-Continental, dünyanın önde gelen İngilizce dil eğitimi kuruluşlarından biri olarak, 120 farklı milletten 400.000 öğrenciye İngilizce dil kursları sunmuştur.

Anglo Continental, her bir kurumundaki yetkin ve tecrübeli hocalarıyla öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. 1979 yılında kurulmuş olup 40 yılı aşkın bir süredir İngilizce dil eğitimine devam etmektedir. 8 farklı lokasyonda eğitim veren CES, her bir kurumundaki yetkin ve tecrübeli hocalarıyla öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. CES dil okulunda öğretmenler deneyimini ders içerisinde eğlenceli ve interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive etmektedir.

Butik bir dil okulu olan Anglo-Continental, İngiltere’deki en büyük kampüslere sahip okullardan biridir. Kişilere özel hizmeti, ilgisi ve eğitim kalitesiyle ön plana çıkan okul, birçok İngilizce dil eğitimine sahiptir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık Programları (IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE) gibi programlara ek olarak mesleki İngilizce Programları da öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İngilizce dil kursları, EFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce) sektöründe deneyimli, CELTA belgeli öğretmenler tarafından sunulmakta olup İngilizce becerinizi kaliteli bir eğitimle buluşturmaktadır.

Anglo Continental Dil Okulu BournemouthAnglo Continental dil okulu Bournemouth-İngiltere’deki lokasyonuyla kaliteli bir ingilizce dil eğitimi sağlayan bir okuldur. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Anglo Continental Dil Okulu’nun Resmi Türkiye temsilcisidir. Bu sebeple Anglo Continental dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında Anglo Continental dil okulu göze çarpmaktadır.

Anglo Continental Bournemouth Konaklama Olanakları

Anglo Continental Bournemouth öğrencilerine çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Eğer bir öğrenci yurdunda bağımsız yaşamayı tercih ediyorum derseniz yurt seçenekleri; ya da İngilizce konuşan bir aile ile Bournemouth’da İngilizce öğrenmenin en ideali olabileceğini düşünüyorsanız aile yanında konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

İngilizceyi Bournemouth’ta Neden Öğrenmelisiniz? 
 • Londra’ya iki saatten kısa bir lokasyondadır.
 • Canlı bir üniversite şehridir.İklimi ılımandır ve 12 kilometre boyunca uzanan kumsallara sahiptir (temizliğinden ötürü prestijli mavi bayrak ödülüne layık görülmüştür).
 • Bournemouth iki sene üst üste ‘denize kıyısı olan en iyi tatil yeri’ seçilmiştir (British Travel Awards).
 • Şık ve geniş mağazalar, iş yerleri , eğlence mekanlarına ek olarak doğal güzellikleriyle de ön plana çıkan meşhur bir yedir.
 • Çok popüler pub, kafe ve dünya mutfaklarını sunan restoranlara sahiptir.
 • Hemen hemen her tür spor için muhteşem olanakları bulunmaktadır.
 • Heyecan verici sinema, tiyatro, konser salonu ve kulüp seçenekleri sunmaktadır.

Anglo Continental Bournemouth Dil Okulunun Sunduğu Programlar  

 • Genel İngilizce Kursları
 • Yoğun İngilizce Kursları
 • Akademik Hazırlık Kursu
 • Sınav Hazırlık Kursları: IELTS, TOEFL, Cambridge (FCE, CAE)
 • Profesyoneller için İngilizce Kursları: İşletme, Finans ve Bankacılık, Yönetim, Satış ve Pazarlama, Tıp, Hukuk, Havacılık, Mühendislik, Sağlık ve Güvenlik, Otelcilik ve Turizm, Denizcilik, Hava Kuvvetleri, Bire Bir Özel Dersler, Öğretmen Eğitimi

Lokasyon: Şehir Merkezi  

Sınıf Sayısı: 20 Sınıf

Sınıf Mevcudu: Ortalama 12