Avrupa’da Danışmanlığını Yaptığımız Üniversiteler 

Avrupa üniversitelerinde eğitim alacak öğrenciler kariyerlerini çok ileriye taşıyacak eğitim ve öğretimle mezun olabilirler. Öğrenciler birçok farklı Avrupa ülkesini kendisine hedef koyup akademik hedeflerini Avrupa Üniversitelerinde lisans, yüksek lisans ve doktora olarak belirlemektedir. Avrupa’da akademik eğitim denildiğinde en fazla tercih edilen ülkeler arasında İrlanda, Polonya, Hollanda, İtalya, Macaristan, İsviçre, Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri gelmektedir. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Polonya ve İrlanda başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesindeki Üniversite yerleştirmeleri için özel danışmanlık hizmetimizi vermekteyiz.

Avrupa’da lisans ve yüksek lisans okumanın yanı sıra doktora eğitimi de almak isteyen öğrenciler, bu eğitimlerini bire bir kendi danışman akademisyenleriyle gerçekleştirip doktora süreçlerini Avrupa’nın en iyi araştırma üniversitelerinde tamamlayabilmektedirler.  

Avrupa’da akademik eğitim alacak öğrenciler Avrupa eğitim modelinin sunduğu teknolojik altyapı ve araştırma olanaklarının sağlandığı modern kütüphanelerde eğitim fırsatlarını yakalayabilmektedir. Bunun yanı sıra teknolojik ekipmanlarla donatılmış laboratuvarlarıyla ve dünyaca ünlü akademik kadrolarına sahip olan Avrupa Üniversitelerinde öğrenciler yurtdışı eğitimde ileri derecede bir nitelik kazandırmaktadır. Uluslararası öğrenci gruplarına misafirlik yapan ve araştırmaya odaklı olan Avrupa Üniversiteleri’nde okuyarak dünya vatandaşı olup birçok açıdan Avrupa’yı keşfedebilirsiniz.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Avrupa’da bulunan birçok üniversitenin danışmanlığını yapmaktayız. Okul seçimi süreçlerinden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden öğrencilerimizin yurtdışında eğitiminin başlamasına kadar ki tüm süreç boyunca verdiğimiz profesyonel danışmanlıkla öğrencilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

avrupada eğitim