Centre of English Studies Dil Okulu 

CES-Centre-of-English-Studies Dil OkuluMyeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iş birliği içinde olan Centre of English Studies dil okulu (CES) 1979 yılında kurulmuş olup 40 yılı aşkın bir süredir İngilizce dil eğitimine devam etmektedir. 8 farklı lokasyonda eğitim veren CES, her bir kurumundaki yetkin ve tecrübeli hocalarıyla öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. CES dil okulunda öğretmenler deneyimini ders içerisinde eğlenceli ve interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive etmektedir.

Centre of English Studies İngiltere dil okulunda eğitim veren tüm öğretmenler minimum Trinity TESOL veya Cambridge CELTA belgelerini elinde tutmaktadırlar. CES İrlanda dil okulunda eğitim veren öğretmenler ise üniversite diplomalarına ek olarak uluslararası öğretim akreditasyona sahiptirler. Bu sebeple birçok öğretmen DELTA gibi EFL öğretim denkliğini elinde bulundurmaktadır. Bu sebeple yurtdışında İngilizce eğitimi denildiğinde ilk akla gelen dil okullarından biri olarak CES dil okulu ön plana çıkmaktadır.

Centre of English Studies Dil Okulunda Okumanın Farkı

CES Dil OkuluCentre of English Studies dil okulları ile eğitiminize ek olarak konaklama noktasında da birçok seçenekle konaklama türünüzü seçip dilediğiniz konaklamada kalabilirsiniz. 2007 yılında ‘Avrupa’da Yıldız İngilizce Dil Okulu’ seçilen CES, bu ödülü alıp bu ödül kategorisinde beş yıl arka arkaya aday gösterilen tek okuldur. CES İngiltere British Council tarafından tanınmakta olup CES İrlanda dil okulu da ACELS (İrlanda Dil Bakanlığı) tarafından akredite edilmiştir. CES İngiltere bünyesinde yer alan her okul English UK’nin üyesidir. Aynı zamanda Dublin’in merkezinde yer alan CES Dublin resmi IELTS ve PEARSON test merkezi konumundadır. Ayrıca CES Harrogate ve Leeds İngiltere’de resmi IELTS Test merkezleri konumundadır.

Centre of English Studies dil okulu Birleşik Krallık ve İrlanda’da eğitim veren kaliteli bir kurumdur. Centre of English Studies dil okulları yurtdışında dil eğitimi düşünen kişilere uygun en ideal programları her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Centre of English Studies Dil Okulu’nun Resmi Türkiye temsilcisidir. Bu sebeple Centre of English Studies dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında Centre of English Studies dil okulu göze çarpmaktadır.

CES DİL OKULU LOKASYONLARI