YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yabancı dili İngiltere’de öğrenin! İngilizce dil eğitiminizi BİRLEŞİK KRALLIK, AMERİKA, KANADA, AVUSTRALYA, İRLANDA veya MALTA’da yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Kariyerinize ve geleceğinize yatırım yapmak için bunun bir dil eğitiminden geçtiğini düşünüyorsan yurtdışı eğitim deneyimini “dili yerinde öğrenin” prensibiyle gerçekleştiriyoruz. Yabancı dil eğitiminizi yurtdışında alarak kariyerinize ve geleceğinize yatırım yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!  

Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz dil okullarına gitmek için bizi arayın sizin ihtiyaçlarınıza göre özel bir program yapalım, dil okulundaki eğitim planınızı kişisel ihtiyacınıza göre birlikte belirleyelim.

İngilizce dil eğitimi için İngiltere’de tercih edilen belli başlı şehirler başkent Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bournemouth, Manchester, Eastbourne ve Liverpool gelmektedir.  Kanada’da Toronto ve Vancouver; Amerika’da ise New York, Boston, San Francisco, Los Angeles en çok tercih edilen şehirler arasındadır. İrlanda’da başkent Dublin ve Avustralya’da Sydney ve Melbourne dil eğitimi için önde gelen şehirlerdir.

Aynı zamanda öğrencilerin belli bir dil altyapısının olması halinde sınav skoru gereken öğrencilerimize sınav hazırlık programlarını da sunmaktayız. Buna ek olarak mesleki alanlarda yürütülen kısa ve uzun süreli sertifika programlarını siz değerli öğrencilerimize profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz dil okullarına gitmek için bizi arayın sizin ihtiyaçlarınıza göre özel bir program yapalım, dil okulundaki eğitim planınızı kişisel ihtiyacınıza göre birlikte belirleyelim.

Bunun için yapmanız gereken sadece bizleri aramanız ve sonrasında sizlerle yurtdışı eğitim sürecini beraber planlayarak sizin için en iyi dil okulunu belirleyelim. Sizin için yurtdışındaki en doğru ülkeyi, şehri, dil okulunu ve programlarını tecrübeli eğitim danışmanımızla seçebilirsiniz.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim olarak okulunuzu seçme sürecinden yurtdışında eğitiminizi alıp ülkeye dönüşünüze kadar her daim yanındayız.

Dil Okulları
stafford-logo

STAFFORD HOUSE

Stafford House sadece İngiltere'de değil aynı zamanda birçok ülkede şubeleri olan bir kuruluştur.
Keşfet
Kaplan International English

Kaplan International

Kaplan International çok yüksek kalitesiyle bilinen 40'dan fazla lokasyonuyla dil okulları arasında en önde gelen kurumların başında gelmektedir.
Keşfet
EC-English-Logo

EC English Dil Okulları

EC English 1991’den beri olan deneyimi ve dünya çapında 6 ülkedeki 19 lokasyonuyla İngilizce eğitimini sürdüren kaliteli bir kurumdur.
Keşfet
ces-schools

Centre of English Studies

The London School of English Dil Okulu İngiltere'nin en kurumsal dil okullarından biri olma ünvanını korumaktadır.
Keşfet
LSI logo

LSI Dil Okulları

LSI Dil Okulu 50 yıldan fazla olan deneyimi ve dünya çapında 7 ülkedeki 16 lokasyonuyla kaliteli eğitimiyle ön plana çıkmaktadır.
Keşfet
eurocentres-logo

Eurocentres

Eurocentres 1948'den beri eğitimine devam eden nitelikli bir dil okulu olarak dünyanın birçok farklı lokasyonda hizmetini gerçekleştirmektedir.
Keşfet
london school of english

The London School of English

The London School of English 1912 yılından beri olan deneyimi ve İngiltere’de sahip olduğu 3 lokasyonuyla kaliteli İngilizce eğitim sağlayan kurumdur.
Keşfet
Frances King-logo

Frances King

Frances King Londra ve Dublin'de yer alan 1973'ten beri eğitimine devam eden kurumsal bir dil okuludur.
Keşfet
ILAC LOGO

ILAC

ILAC Kanada'da Toronto ve Vancouver şehirlerinde verdiği eğitimle en iyi dil okulları arasında göze çarpan bir kurumdur.
Keşfet
kings-education-logo

Kings Education

İngiltere ve Amerika'da birçok lokasyonda verdiği eğitimle 1957 yılından beri eğitimini gerçekleştiren İngiltere'de kurulmuş bir dil okuludur.
Keşfet
ILSC_Language-Schools_Logo

ILSC Language Schools

ILSC Language Schools dünyada 8 farklı lokasyonu ve 130'dan fazla programıyla öne çıkan kaliteli bir dil okuludur.
Keşfet
ATC-language-school-LOGO transparent

ATC Language Schools

ATC Language Schools İrlanda'da iki şubesi ve İngiltere'de bir şubesiyle butik tarzda kaliteli eğitim veren bir dil okuludur.
Keşfet
atlas language school

Atlas Language School

Atlas Language School özellikle İrlanda'da en iyi okullardan birisidir. Okulun aynı zamanda Malta'da eğitim veren şubesi de mevcuttur.
Keşfet
ELC logo

ELC Language School

ELC English Center Amerika'da Los Angeles, Boston ve Santa Barbara'da sahip olduğu üç şubesiyle eğitimini gerçekleştiren kaliteli bir dil okuludur.
Keşfet
REGENT dil okulu logo

Regent

Regent Birleşik Krallık'ta yer alan 6 tane şubesiyle 55 yıldan fazla deneyimiyle ön plana çıkan en iyi dil okullarından biridir.
Keşfet
oxfordenglishcentre

The Oxford English Centre

The Oxford English Centre İngiltere Oxford'ta 1979'dan beri eğitim veren butik bir dil okuludur.
Keşfet
delfin_school_logo

Delfin School

Delfin English School Londra'da ve Dublin'de sahip olduğu iki şubesiyle eğitimini gerçekleştiren bir dil okuludur.
Keşfet
ESE-logo

ESE

ESE Malta'nın merkezinde yer alan en iyi dil okullarından biri olarak göze çarpmaktadır.
Keşfet
Concorde

CONCORDE INTERNATIONAL

Concorde International Canterbury'de bulunan dil okulu olmakla birlikte birçok Avrupa ülkesinden ve Asya ülkelerinden öğrenciyi barındıran kurumsal bir dil okuludur.
Keşfet
MLlogo

Manhattan Langauge School

Manhattan Langauge School Manhattan'ın merkezinde yer alan kaliteli bir dil okuludur.
Keşfet
ace-malta

ACE English

ACE English Malta Dil okulu Malta'nın merkezinde yer alan butik bir dil okuludur.
Keşfet
English Path

English Path

Birleşik Krallık’ın en prestijli kolejlerinden biri olan GBS’yi de bünyesinde barındıran Global Education Group’un bir üyesidir.
Keşfet