Eurocentres Dil Okulu 

Eurocentres Eurocentres, 70 yıllık tecrübesiyle eşsiz bir eğitim sunan bir dil okulu olarak dünyanın birçok noktasında ingilizce dil eğitimini sunmaktadır. Dil okulu, etkili bir ders sunumu için alanında en iyi öğretmenler, kurs kitapları ve online çalışma platformları ile size en verimli hizmeti sunar. Bu kurum İngilizceyi kullanmak istediğiniz her alanda rahatça konuşabilmenizi temin eder. Günlük iletişim becerilerinizin gelişmesinde önemli katkılar sağlar. Kişiye has eğitimi ve her öğrencinin ihtiyacına odaklanıyor olması bu kurumun en belirgin özelliklerindendir. Dünyanın dört bir yanından öğrencilerle tanışırken dinamik bir şekilde İngilizceyi öğreniyor ve günden güne kendinize fayda sağlıyorsunuz. Bu kurumda İngilizce öğrenen, geliştiren öğrencilerin %95’i 3 ay içinde iş buluyorlar. Eurocentres dünya üzerinde 30 lokasyonu bulunan uzman bir dil okuludur ve öğrencilerine İngilizce öğrenmelerinde tüm olanakları sunar.

Eurocentres dil okulu ile öğrenciler hem kaliteli bir eğitim alırlar hem de birçok ulustan gelen öğrencilerle bir arada eğitim görerek uluslararası bir ortamda dil eğitimini yurtdışında keyifli bir şekilde alabirler. Dil eğitimi programlarına ek olarak, öğrenciler yoğun İngilizce programlarından IELTS, TOEFL, GRE, GMAT gibi sınav hazırlık programlarına hazırlanabilmektedir. Dil becerileri belli bir düzeyde olan profesyonellerde iş İngilizcesi ile işletmelerde kullanılabilecek İngilizce pratiğine sahip olacaklardır.

Eurocentres dil okuluEurocentres dil okulu başta İngiltere, Amerika ve Kanada olmak üzere birçok ülkede eğitim vermektedir. İngilizce, Fransızca, Almanca ya da İspanyolca dil eğitimini sunan Eurocentres dil okulları yurtdışında dil eğitimi düşünen kişilere uygun en ideal programları her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Eurocentres Dil Okulu’nun Resmi Türkiye temsilcisidir. Bu sebeple  dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında Eurocentes dil okulu göze çarpmaktadır.

EUROCENTRES DİL OKULU LOKASYONLARI