ILAC Dil Okulları 

ILAC Dil OkuluILAC dil okulu 20 yıldan fazla olan deneyimi ve Kanada’nın en popüler destinasyonları olan Toronto ve Vancouver’da eğitimini sürdürmektedir. ILAC, bu kadar zaman içerisinde eğitim kalitesiyle öne çıktığından dolayı dünya çapında bilinen kuruluşlardan birçok ödüle layık görülmüştür. Dünyanın en çok ödül alan dil okullarından biri olan ILAC dil okulu, Toronto ve Vancouver’da bulunan yetkin ve tecrübeli öğretmenleriyle öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Dil okulundaki deneyimli öğretmenler ders içerisinde eğlenceli ve interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive ederek öğrencilerin İngilizceyi kolayca kavramasını sağlamaktadır.

ILAC, aynı zamanda bulunduğu lokasyonlarda en merkezi konumlarda yer alan modern binalara sahip bir okuldur. Bu sebeple öğrenciler bulunduğu merkezi konumdan dolayı dil eğitimlerini yurtdışında alırken aynı zamanda sosyal etkinliklere katılımda ciddi bir avantaja sahiptirler.

ILAC, 80’den fazla farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yaptığından uluslararası bir ortama sahiptir. Öğrenciler ortalama 12 kişilik sınıflarda eğitim alıp dil okulunun kendi oluşturduğu İngilizce gelişim seviyesine göre 18 seviyede öğrencileri sınıflara yerleştirmektedir. Dil okulu standart İngilizce eğitimlerini haftada 30 ders saati ve yoğun İngilizce eğitimleri için haftada 38 ders saati olacak şekilde belirlemiştir.

Öğrencilere homestay denilen aile yanlarında konaklama seçeneklerini de bulunduran dil okulu, aileleri belli periyotlarda denetlemektedir. Öğrenciler böylelikle güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitimlerini alabilmektedirler. 

ILAC dil okulu birçok farklı alanda dil eğitimi ve akademik eğitim sunmaktadır. Dil eğitimi sunulan programlarda genel İngilizce, yoğun İngilizce, sınav hazırlık programları (IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE), gençler için yaz okulları programları bulunmaktadır. Buna ek olarak öğrenciler ve profesyoneller için sunulan iş İngilizcesi ile kişiler mesleki İngilizce programlarına katılıp dil seviyerine göre eğitimlere kaydolabilmektedirler.

ILAC DİL OKULUNDA OKUMANIN AVANTAJLARI

ILAC Kanada Dil OkuluILAC dil okulu aynı zamanda University Pathways programları ile Üniversiteye geçiş programları eğitimlerini sunup öğrencilerin Kanada’daki Üniversitelere kolay bir şekilde geçişini sağlamaktadır. Dil eğitimine ek olarak Üniversitelere lisans ve yüksek lisans noktalarında akademik programlarla destek veren ILAC, öğrencilerin Üniversite yolculuğundaki süreçte öğrencileri akademik eğitime sağlayan bir eğitim kurumudur. Bu sebeple Kanada’da sahip olduğu üniversite partnerlikleri ile öğrenciler akademik eğitimlerinde aktif bir şekilde eğitim veren bu kurumda Üniversite hazırlık eğitimleri alabilirsiniz. Üniversite Geçiş Programları ile öğrenciler 80’den fazla üniversite ve kolej ile anlaşması olan ILAC dil okulu aracılığıyla kolej, lisans ve yüksek lisans eğitimlerine geçiş yapabilme şansını yakalamaktadırlar. Üniversite Geçiş Programı mezunlarının TOEFL IBT puanının 90 veya daha yüksek olması beklenmektedir. Aynı zamanda ILAC dil okuluna gidecek öğrenciler anlaşmalı üniversitelere şartlı kabul başvurusunda bulunabilir.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ILAC Dil Okulu’nun Resmi Türkiye Kayıt Başvuru Merkezidir. Bundan dolayı bu prestiji dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da Kanada’da en çok tercih edilen dil okulları arasında ILAC dil okulu göze çarpmaktadır.

DİL OKULU ÖDÜLLERİ

  • 2020 yılında Greater Toronto Bölgesinde yer alan en iyi dil okulu ödülü (Top Choice Ödülleri)
  • 2012-2018 yılları arasında Toronto’nun en iyi dil okulu (Consumer Choice Ödülleri)
  • 2007-2018 yılları arasında Toronto’nun en iyi dil okulu (Top Choice Ödülleri)
  • 2012-2018 yılları arasında Vancouver’ın en iyi dil okulu (Top Choice Ödülleri)
  • 2017 yılında En Fazla Endüstri’ye katkı sağlayan dil okulu (The PIEoneer Ödülleri)

[/vc_column_text]

ILAC DİL OKULU LOKASYONLARI

[/vc_column][/vc_row]