İNGİLTERE DİL OKULU

Ne derler, Dil konuşulduğu yerde öğrenilir! Hem dili öğreneyim hem aksanım kusursuz olsun diyorsanız, İngiltere seçenekleriniz arasında parlıyor! Yüzlerce köklü ve prestijli dil okuluna ev sahipliği yapan İngiltere, her yıl binlerce öğrenciye kapılarını açıyor. Dil eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında İngiltere, bunlar sayesinde popüleritesini yıldan yıla arttırıyor. İngiltere’nin neredeyse her yerinde farklı özelliklere sahip dil okulları bulunmaktadır. Sizin için en doğru şehri ve ihtiyaçlarınıza yönelik programı seçmenize yardımcı olmak için MYEDUCOACH olarak buradayız! Siz de hayatınızda yeni fırsatlar yakalamak isteyenlerdenseniz, bekliyoruz!  

İngiltere’de Dil Okulları Hangi Şehirlerde?

İngiltere’de dil eğitimi alabileceğiniz şehir sayısı oldukça fazladır. Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bristol bizim sayarken ilk aklımıza gelenler arasında 🙃 Sizin tercihleriniz ve önceliklerinize göre en doğru şehri seçmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizleri bekliyoruz! 

İngiltere Dil Okuluİngiltere Konaklama

Dil eğitimi almak için İngiltere’yi tercih eden öğrenciler genellikle konaklama için aile yanını ya da rezidansları seçmektedir. Eğitim sırasında aile yanında konaklamak, ana dili İngilizce olan kişilerle aynı evi paylaşmak, dil gelişiminizi oldukça hızlandıracaktır. Minimum sürede maksimum verim almanız için bizim de önerimiz aile yanında konaklamayı tercih etmeniz olacaktır. Bu sayede hem İngiliz dilini hem İngiliz kültürünü yakından tanıma şansı yakalayabilirsiniz.

İngiltere’de Dil Eğitimi Alırken Çalışma

Dil eğitimi almak üzere başvurduğunuz vize türü maalesef çalışma imkanı sunmamaktadır. İngiltere’de dil gelişiminize katkı sağlamak için sosyal aktiviteler ve etkinliklere katılmanızı tavsiye ederiz.

İngiltere Öğrenci Vizesi

İngiltere öğrenci vizeleri kısa dönem ve uzun dönem olarak ikiye ayrılmaktadır. 1 aydan 6 aya kadar alacağınız dil eğitimlerinde 6 aylık vize alırsınız. 6 aydan daha uzun süreli eğitimlerde ise 11 aylık vize almaktasınız.

İngiltere Vizesi İle Hangi Ülkeleri Gezebilirim?

İngiltere için verilen vize Birleşik Krallık’ta geçerlidir. Yani aldığınız vize ile İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’ya seyahat edebilirsiniz.

İngiltere’de En İyi Dil Okulu Hangisi?

İngiltere’de oldukça fazla sayıda kaliteli ve nitelikli dil okulları bulunmaktadır. Hangi okulun sizin için en iyisi olduğu ise sizin tercihlerinize ve beklentilerinize göre şekillenir. Öncelikle isteklerinize uygun şehir, ardından ihtiyaçlarınıza yönelik birlikte seçtiğimiz program ile sizin için en doğru sürece başlamanıza yardımcı olmak için buradayız!

İngiltere’de Dil Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Dil eğitimi alacağınız süre tamamen size ve ihtiyacınıza kalmış. En az 2 hafta ile en fazla 11 ay aralığında eğitim sürenizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

İngiltere Yaşam Masrafları

İngiltere’de yaşam masrafları şehirden şehre oldukça geniş bir aralıkta değişmektedir. Mesela Londra diğer şehirlere göre masraflar açısından biraz daha pahalıdır. Bir öğrencinin ortalama harcamalarını hesaba katarsak aylık 600£ – 1000£ aralığında seyretmekte diyebiliriz.

 

İngiltere Dil Okulu

 

MYEDUCOACH olarak İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerimize ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunmaktayız. Siz de bu yolculuğa başlamak için [email protected] veya 0232 441 13 38 numaralı ofis hattımızdan (0552 441 13 38 – Whatsapp hattı) bizlerle iletişime geçebilirsiniz.