Kaplan International Dil Okulları 

Kaplan OkullarıKaplan Okulları, 80 yıldan fazla olan deneyimi ve dünya çapında 10 ülkedeki lokasyonuyla İngilizce eğitimini sürdürmektedir. Eğitimde mükemmellik ödülüne sahip olan Kaplan International, her bir kurumundaki yetkin ve tecrübeli hocalarıyla öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Her yıl 150 farklı ülkeden 40.000 öğrenciye ev sahipliği yapan Kaplan dil okulu öğretmenler deneyimini ders içerisinde eğlenceli ve interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive etmektedir. Kaplan okulları aynı zamanda bulunduğu lokasyonlarda en merkezi konumlarda yer alan modern binalara sahip bir okuldur. Bu sebeple öğrenciler bulunduğu merkezi konumdan dolayı dil eğitimlerini yurtdışında alırken aynı zamanda sosyal etkinliklere rahatça katılabilirler. 

Kaplan International English dil okulu ile öğrenciler hem kaliteli bir eğitim alırlar hem de birçok ulustan gelen öğrencilerle biraraya gelirler. Böylelikle öğrenciler uluslararası bir ortamda eğitim görerek ingilizce dil eğitimini yurtdışında keyifli bir şekilde alabirler. Dil eğitimi programlarına ek olarak, öğrenciler yoğun İngilizce programlarından IELTS, TOEFL, GRE, GMAT gibi sınav hazırlık programlarına hazırlanabilmektedir. Dil becerileri belli bir düzeyde olan profesyonellerde iş İngilizcesi ile işletmelerde kullanılabilecek ingilizce pratiğine sahip olacaklardır.

KAPLAN OKULLARINDA EĞİTİM

Kaplan International EnglishKaplan International English dil okulu başta İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda olmak üzere birçok ülkede eğitim vermektedir. İngilizce, Fransızca, Almanca ya da İspanyolca dil eğitimini sunan Kaplan dil okulları yurtdışında dil eğitimi düşünen kişilere uygun en ideal programları her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Dil eğitimine ek olarak Üniversitelere lisans ve yüksek lisans noktalarında akademik programlarla destek veren Kaplan, öğrencilerin Üniversite yolculuğundaki süreçte öğrencileri akademik eğitime sağlayan bir eğitim kurumudur. Bu sebeple Amerika’da ve İngiltere’de sahip olduğu üniversite partnerlikleri ile öğrenciler akademik eğitimlerinde aktif bir şekilde eğitim veren bu kurumda Üniversite hazırlık eğitimleri alabilirsiniz.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kaplan International English Dil Okulu’nun Resmi Türkiye temsilcisidir. Bu sebeple Kaplan International English dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında Kaplan International English dil okulu göze çarpmaktadır.

KAPLAN DİL OKULU LOKASYONLARI