Kings Education Dil Okulu 

Kings Education Dil Okulu Kings Education 1957’den beri olan deneyimi ve Amerika ve İngiltere’de sahip olduğu 8 dil okuluyla İngilizce eğitimini sürdürmektedir. Eğitim alanında birçok ödülüne sahip olan dil okulu, her bir kurumundaki yetkin ve tecrübeli hocalarıyla öğrenci memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Her yıl birçok ülkeden çok fazla öğrenciye ev sahipliği yapan yurtdışı dil okulu, deneyimli öğretmenleri ile ders içerisinde interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive etmektedir. Dil okulu aynı zamanda bulunduğu lokasyonlarda en merkezi konumlarda yer alan modern binalara sahip bir okuldur. Bu sebeple öğrenciler bulunduğu merkezi konumda dolayı dil eğitimlerini yurtdışında alırken aynı zamanda sosyal etkinliklere katılım noktasında ciddi bir avantaja sahiptirler.

Kings Education dil okulu ile öğrenciler hem kaliteli bir eğitim alırlar hem de birçok ulustan gelen öğrencilerle arkadaşlık kurabilirler. Böylelikle öğrenciler uluslarası bir ortamda ingilizce dil eğitimini yurtdışında keyifli bir şekilde alabilirler. Bu kaliteli yurtdışı dil okulu, öğrencileri İngiltere ve Amerika’da en iyi Üniversitelere yerleşebilen programlara sahip olan bir kurumdur. Dil eğitimi programlarına ek olarak, öğrenciler yoğun İngilizce programlarından IELTS, TOEFL, GRE, GMAT gibi sınav hazırlık programlarına hazırlanabilmektedir. Dil becerileri belli bir düzeyde olan profesyonellerde iş İngilizcesi ile işletmelerde kullanılabilecek ingilizce pratiğine sahip olacaklardır. Aynı zamanda yurtdışı dil okulu, İngilizce eğitimi ve yaz okulları programlarını Junior öğrenciler için en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Genç öğrenciler birçok ülkeden gelen öğrenciyle İngilizce pratiği yapıp sosyal aktivitelerle dolu yaz okulu programlarına katılalabilirler.

Kaliteli Eğitimin Adresi

Kings Education Dil OkuluKings Education İngilizce dil eğitimi ve akademik eğitimler sunmakta olup bu eğitimleri düşünen kişilere uygun en ideal programları her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Dil eğitimine ek olarak Üniversitelere lisans ve yüksek lisans noktalarında akademik programlarla destek veren okul, öğrencilerin Üniversite yolculuğundaki süreçte öğrencileri akademik eğitime sağlayan bir eğitim kurumudur. Bu sebeple Amerika’da ve İngiltere’de sahip olduğu üniversite partnerlikleri ile öğrenciler akademik eğitimlerinde aktif bir şekilde eğitim veren bu kurumda Üniversite hazırlık eğitimleri alabilirsiniz.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kings Education Dil Okulu’nun Resmi Türkiye Kayıt Başvuru Merkezidir. Bu sebeple Kings Education dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında Kings Education dil okulu göze çarpmaktadır.

KINGS EDUCATION DİL OKULU LOKASYONLARI