London School of English Dil Okulu 

London School of EnglishLondon School of English 1912 yılından beri olan deneyimi ve İngiltere’de sahip olduğu 3 lokasyonuyla İngilizce eğitimini sürdürmektedir. 100 yıldan fazla olan eğitim deneyimiyle İngiltere’de ilk akreditasyon alan dil okulu, Londra’nın merkezinde yer alan iki adet kampüsü ve Canterbury’de yer alan bir eğitim kampüsüyle İngiltere’de eğitimini sağlamaktadır. Öğrencilerle özel olarak ilgilenen bu İngilizce dil okulu, herkesin dil ihtiyacına göre kişisel özel programlarıyla öğrencilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutan dil okuludur. Öğrenciler tarafından mükemmel eğitim statüsü kazanan London School of English İngiltere Dil Okulları içerisinde yer alan en iyi kurumlar arasındadır.

Her bir kurumundaki yetkin ve tecrübeli hocalarıyla öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutan ingilizce dil okulu, sizin hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için her zaman eğitim kalitesini üst noktada tutmaktadır. Bu deneyimli ingilizce dil kursu ile daha parlak bir gelecek planlayabilir, uzun yıllardır dil okulunun elde ettiği deneyimi İngilizce’nin anavatanı İngiltere’de öğrenebilirsiniz.

İngiltere’nin En Deneyimli Okullarından Birinde Okumanın Avantajı

London School of EnglishDeneyimli ve kaliteli yurtdışı dil okulu ile öğrenciler hem kaliteli eğitim alırlar hem de birçok ulustan gelen öğrencilerle bir arada eğitim görerek uluslararası bir ortamda dil eğitimini keyifli bir şekilde alabirler. Dil eğitimi programlarına ek olarak, öğrenciler yoğun İngilizce programlarından IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE gibi sınav hazırlık programlarına hazırlanabilmektedir. Dil becerileri belli bir düzeyde olan profesyonellerde iş İngilizcesi ile işletmelerde kullanılabilecek İngilizce pratiğine sahip olacaklardır. Bu prestijli yurtdışı dil okulu yurtdışında dil eğitimi düşünen kişilere uygun en ideal programları her zaman en üst kalitede sunmaktadır.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, The London School of English’in Resmi Türkiye temsilcisidir. Bu sebeple bu prestijli ingilizce dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında London School of English dil okulu göze çarpmaktadır.

Yurtdışı Dil Okulumuzda İngilizce Dil Eğitimi Programları:

  • Genel İngilizce 30+
  • Mesleki İngilizce Eğitimi
  • 30 Yaş ve Üzeri Profesyoneller İçin İngilizce Programları
  • Akademik İngilizce
  • Birebir özel dil kursları
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE)
  • Ses ve aksan eğitimi
  • Kültürler arası dil eğitimi
  • TESOL / TEFL Öğretmen Eğitimleri

 

LONDON SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU LOKASYONLARI

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]