LSI Dil Okulu 

LSI LSI dil okulu (Language Studies International) 50 yıldan fazla olan deneyimi ve dünya çapında 7 ülkedeki 16 lokasyonuyla İngilizce eğitimini sürdürmektedir. 116 farklı ülkeden öğrenci ağırlayan yurtdışı dil okulu öğrencilerinin %98’i LSI’de eğitim almayı tavsiye etmektedir. Bünyesinde bulundurduğu tecrübeli öğretmenler deneyimlerini ders içerisinde eğlenceli ve interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive etmektedir. Dil okulu aynı zamanda bulunduğun lokasyonlarda en merkezi konumlarda yer alan modern binalara sahip bir okuldur. Bu sebeple öğrenciler bulunduğu merkezi konumdan dolayı dil eğitimlerini yurtdışında alırken sosyal etkinliklere rahatlıkla katılabilirler.

LSI dil okulu ile öğrenciler hem kaliteli bir eğitim alırlar hem de birçok ulustan gelen öğrencilerle bir arada eğitim görerek uluslararası bir ortamda dil eğitimini yurtdışında keyifli bir şekilde alabirler. Dil eğitimi programlarına ek olarak, öğrenciler yoğun İngilizce programlarından IELTS, TOEFL, GRE, GMAT gibi sınav hazırlık programlarına hazırlanabilmektedir. Dil becerileri belli bir düzeyde olan profesyonellerde iş İngilizcesi ile işletmelerde kullanılabilecek İngilizce pratiğine sahip olacaklardır.london_central_reception_student

LSI dil okulu başta İngiltere, Amerika ve Kanada olmak üzere birçok ülkede eğitim vermektedir. İngilizce, Fransızca, Almanca ya da İspanyolca dil eğitimini sunan LSI dil okulları yurtdışında dil eğitimi düşünen kişilere uygun en ideal programları her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, LSI Dil Okulu’nun Resmi Türkiye temsilcisidir. Bu sebeple bu prestijli dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında LSI dil okulu göze çarpmaktadır.

DİL OKULU LOKASYONLARI