ONCAMPUS

OncampusONCAMPUS Amsterdam’ın Hollanda’da ortaklaşa çalıştığı üniversiteler University of Amsterdam ve Amsterdam University of Applied Sciences (AUAS)’dır.
Öğrenciler, seçilen yola veya amaçlanan ilerleme derecesine ve ayrıca İngilizce Dili’ne bağlı olarak genellikle 3-4 ders alacaklardır. Üniversiteye giriş için en önemli şartlardan biri İngilizce dil seviyesidir ve İngilizce, akademik boşlukları doldurmanın yanı sıra başarı için kritik öneme sahiptir.
ONCAMPUS ile Foundation programı İngilizce ve üç akademik konu modülü içerir. İngilizce, akademik konuların öğretimine entegre edilir ve ayrıca İngilizce dil becerilerini geliştirmek için ek desteğe ihtiyaç duyanlar için ayrı olarak öğretilir.
Öğrenciler, sınıfta ders başına ortalama olarak haftada beş saate kadar zaman harcayabilir ve benzer sayıda saati bağımsız çalışmaya ayırmaları beklenebilir.

 

Neden ONCAMPUS Amsterdam Foundation programına katılmalısınız ?

    • Üniversiteye girişte en iyi şansı sunmak için tasarlanmış odaklanmış bir yoldur.
    • Ortak bir üniversiteye geçiş için garantili bir fırsatı (gerekli geçme notunun alınmasına bağlı olarak), size gönül rahatlığı sağlar.
    • Üniversite kampüsünde eğitim alma fırsatı, böylece geldiğiniz andan itibaren üniversitenin bir parçası gibi hissedersiniz.
    • Çalışmanızla doğru yolda kalmanızı sağlamak için kişisel bir öğretmenin ve konu öğretmenlerinin desteği.
    • Üniversite konaklama – mevcut lisans öğrencileri ile birlikte eğitim alacaksınız.