Stafford House Dil Okulu 

Stafford-HouseStafford House dil okulu Cats Colleges grubunun bir parçası olarak 1952 yılından beri olan deneyimi ve dünya çapında 10 farklı lokasyonuyla İngilizce eğitimini sürdürmektedir.  Amerika, İngiltere ve Kanada’da sunduğu İngilizce eğitimleriyle Stafford House, her bir kurumundaki tecrübeli hocalarıyla öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Bundan dolayı bu kaliteli yurtdışı dil okulu sizin hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için her zaman eğitim kalitesini üst noktada tutmaktadır. Bu prestijli yurtdışı dil okulu ile daha parlak bir gelecek planlayabilir, deneyimli dil okuluyla İngilizcenize katkı sağlayabilirsiniz.

Her yıl birçok ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan yurtdışı dil okulu, öğretmenlerinin ders içerisinde eğlenceli ve interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive etmektedir. Dil okulu aynı zamanda bulunduğu lokasyonlarda en merkezi konumlarda yer alan modern binalara sahip bir okuldur. Bu sebeple öğrenciler bulunduğu merkezi konumdan dolayı dil eğitimlerini yurtdışında alırken aynı zamanda sosyal etkinliklere rahatlıkla katılabilirler.

YURTDIŞI DİL OKULUNDA EĞİTİM FARKI

Stafford House International Dil OkullarıStafford House dil okulları yurtdışında dil eğitimi düşünen kişilere uygun en ideal programları her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Dil eğitimine ek olarak Üniversitelere lisans ve yüksek lisans noktalarında akademik programlarla destek vermektedir. Öğrenciler yurtdışında eğitiminde Üniversite yolculuğundaki süreçte öğrencileri akademik eğitim de sağlayan bir eğitim kurumudur. Bu sebeple Amerika, Kanada ve İngiltere’de sahip olduğu üniversite partnerlikleri ile öğrenciler akademik eğitimlerinde aktif bir şekilde eğitim veren bu kurumda Üniversite hazırlık eğitimleri alabilirler.

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Stafford House Dil Okulu’nun Resmi Türkiye temsilcisidir. Bu sebeple bu kaliteli dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında Stafford House dil okulu göze çarpmaktadır. 

DİL OKULU LOKASYONLARI