EC ENGLISH Dil Okulları 

EC English Dil OkullarıMyeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iş birliği içinde olan EC English dil okulları 1991’den beri olan deneyimi ile eğitimini gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır edindiği tecrübeyle dünya çapında 6 ülkedeki 19 lokasyonuyla İngilizce eğitimini sürdürmektedir. EC English Amerika’da yer alan 7, İngiltere’de 6, Kanada’da 3, Malta’da 1, Güney Afrika’da 1 ve İrlanda’da 1 adet okullarıyla en kaliteli dil okulları arasındadır. Dil okulu, her bir kurumundaki yetkin ve tecrübeli hocalarıyla öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Aynı zamanda birçok ülkeden her yıl 45.000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapıp İngilizce eğitimini son teknolojiyle donatılmış sınıflarıyla gerçekleştirmektedir. Dil okulu deneyimli öğretmenleri, ders içerisinde eğlenceli ve interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive ederek verimli ders işlemektedirler.

EC English dil okulları ile öğrenciler hem kaliteli bir eğitim alırlar hem de birçok ulustan gelen öğrencilerle bir arada eğitim görme fırsatı yakalarlar. Öğrenciler böylelikle uluslararası bir ortamda yurtdışında dil eğitimini keyifli bir şekilde alabirler. Dil eğitimi programlarına ek olarak, öğrenciler yoğun İngilizce programlarından IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE gibi sınav hazırlık programlarına hazırlanabilmektedir. Dil becerileri belli bir düzeyde olan profesyonellerde iş İngilizcesi ile işletmelerde kullanılabilecek ingilizce pratiğine sahip olacaklardır.

EC English dil okulları aynı zamanda bulunduğu lokasyonlarda en merkezi konumlarda yer alan modern binalara sahip bir okuldur. Öğrenciler bulunduğu merkezi konumdan dolayı dil eğitimlerini yurtdışında alırken aynı zamanda sosyal etkinliklere katılım noktasında ciddi bir avantaja sahiptirler. Yüksek İngilizce dili becerisine sahip olmak isteyen öğrenciler yurtdışında dil eğitimi düşündüklerinde dil eğitimini alabilecekleri en iyi dil okullarından biri EC English’tir. Bu dil okuluyla en İngilizce yeteneğinizi geliştirerek kendinizi özel hissettirecek birebir ilgiyle İngilizce dil sorununu çözebilirsiniz. Buna ek olarak EC English ile sosyal etkinlikler ve kültürel seyahatlere katılarak dil eğitimi aldığınız ülkenin kültürünü anlayıp sosyalleşerek dilinizi geliştirebilirsiniz.

EC English Dil Okulları

EC ENGLISH Dil Okulu ile en ideal programlar

EC English yurtdışında dil eğitimi düşünen kişilere uygun en ideal programları her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Dil eğitimine ek olarak Üniversitelere lisans ve yüksek lisans noktalarında da destek veren EC English, öğrencilerin Üniversite yolculuğundaki sürecine katkı sağlamaktadır. Bu sebeple okulun Amerika’da ve İngiltere’de sahip olduğu üniversite partnerlikleri ile öğrenciler akademik eğitimlerine geçiş sürecinde bu kurumda Üniversite hazırlık eğitimlerini alabilirler. 

Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, EC English Dil Okulu’nun Resmi Türkiye temsilcisidir. Bu sebeple EC English dil okulunda eğitim görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasında EC English göze çarpmaktadır.

EC ENGLISH DİL OKULU LOKASYONLARI