ENGLISH PATH DUBAİ

Şehrin kozmopolit yapısı, yüksek yaşam standartları, büyüleyici şehir silüeti, birçok uluslararası şirkete ev sahipliği yapması ve daha sayamadığımız bir sürü nedenle Dubai son yıllarda popülerliğini oldukça arttırmıştır. 

Dubai hakkında bilinen en büyük yanlış belki de sadece Arapça konuşuluyor olduğunun düşünülmesidir. Birçok milletten insanın yaşadığı karma toplum sayesinde Dubai de yerel halk bile yaygın olarak İngilizce konuşmaktadır.

Fırsatlar şehri Dubai’de İngilizce dil eğitimi almak isteyenleri anlayabiliyoruz. Bizce de çok haklısınız!

Global Education Group’un üyesi olan köklü dil okulu English Path de hak vermiş olmalı ki Dubai’deki en kaliteli ve nitelikli dil okullarından birini kurmuşlar. Yetkin ve deneyimli kadrosuyla her yıl binlerce öğrenciyi mezun etmektedirler.

English Path Dubai; Burj Khalifa, Burj Al Arab, Palm Jumeriah gibi şehrin simgelerine oldukça yakın konumlanan Knowledge Park içinde yer almaktadır.

English Path, konumu sayesinde öğrencilerine üniversite kampüsü içinde eğitim alma imkanı sunmaktadır. Bu sayede öğrenciler yalnızca dil eğitimi almakla kalmayıp uluslararası dostluklar kurabilmekte, okul sonrası aktivitelerle sosyalleşebilmekte ve dolu dolu, keyifli bir eğitim süreci geçirmektedir.

English Path’in sunduğu Work and Study programına kayıt olarak 20 hafta ve üzeri sürelerde eğitim alırken çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Dubai’de Konaklama

Öğrenciler Dubai’de çoğunlukla rezidans konaklaması tercih etmektedir. Rezidansların yanı sıra öğrenci evleri de oldukça popülerdir. English Path bünyesinin sunduğu iki farklı rezidans bulunmaktadır. ESAW ve The Myriad bu rezidans seçenekleridir. ESAW Apartments’ta öğrenciler 2-3 odalı daireleri paylaşarak konaklamakta; The Myriad’da ise otel odasında konaklamaktadırlar.

Neden English Path Dubai?

-British Council tarafından akredite
-Deneyimli ve ulaşılabilir akademik kadro
-Kaliteli eğitim tesisi
-Uluslararası ortam
-Ünlü şirketlerde çalışma imkanı
-Modern, temiz ve suç oranı oldukça düşük şehir

Hangi Programlara Katılabilirim?

-Genel İngilizce
-Yarı Yoğun İngilizce
-Yoğun İngilizce
-Work and Study

Work & Study Paket İçeriği

-Kayıt ücreti
-Tercih ettiğiniz kursun ücreti
-Konaklama bulma ücreti
-ESAW paylaşımlı dairede 4 hafta iki kişilik oda konaklaması ücreti
-Dubai International Airport (DXB)‘tan karşılamanızın ücreti
-Eğitim materyallerinizin ücreti
-20 hafta ve üzeri kayıt oluşturduğunuzda öğrenci vizesi ücreti

 

MYEDUCOACH olarak dil okullarında eğitim almak isteyen öğrencilerimize ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunmaktayız. English Path Dubai dil okulu ve diğer  fırsatlar için [email protected] veya 0232 441 13 38 numaralı ofis hattımızdan (0552 441 13 38 – Whatsapp hattı) bizlerle iletişime geçebilirsiniz.