English Path International Dil Okulları 

English Path Dil OkullarıBirleşik Krallık’ın en prestijli kolejlerinden biri olan GBS’yi de bünyesinde barındıran Global Education Group’un bir üyesi olan English Path; Londra’da 2, Manchester, Leeds ve Birmingham olmak üzere 3; Birleşik Krallık dışında ise Malta ve Dubai’de 2 dil okulu ile 7 dil okulunda eğitim vermektedir. Ayrıca Kanada’da Toronto ve Vancouver olmak üzere iki dil okulunu da eğitime açmaya hazırlanmaktadır.

Belirli konumlarında üniversite kampüsleri içerisinde yer alan dil okulları ile dil eğitiminin yanında öğrencilere oldukça sosyal bir ortamda yeni insanlarla tanışma imkanı ve okul sonrası düzenlediği aktiviteler ile dolu dolu bir dil eğitimi süreci sunmaktadır. English Path, bu sayede öğrencilerine yalnızca dil eğitimi değil, belki de hayatları boyunca sürdürecekleri yeni dostluklar kazandırmaktadır.

Yeni deneyimler kazanmak, evrensel dil olan İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşmak ve hayatında farklı fırsatlar yakalamak isteyenler dil eğitimi programları için bizlerle iletişime geçebilirler. Yeni bir dil öğrenirken üniversite kampüsünde eğitim almanın sunduğu uluslararası sosyal ortam ve dil okulunun düzenlediği etkinlikler sayesinde dolu dolu geçen eğitim için English Path en doğru tercihlerden biri olacaktır.

 

Neden English Path ?

– Profesyonel, yüksek kaliteli ve ulaşılabilir akademik kadro
– British Council tarafından akredite
– Üniversite kampüsleri sayesinde uluslararası ve sosyal eğitim ortamı
– Kaliteli tesisler
– Donanımlı kütüphaneler, yeşil alanlar ve kafeler
– EP Masterclass programından yararlanma imkanı

 

Destinasyonlar;

Birleşik Krallık

– London Canary Wharf 30+
– London
– Manchester
– Birmingham
– Leeds

Birleşik Arap Emirlikleri

– EP Dubai

Malta

– EP Malta

 

Eğitim Programları

– Genel İngilizce
– Profesyonel İngilizce
– Sınav Hazırlık
– Yüksek Eğitim Programları
– Yaz Okulları

MYEDUCOACH olarak dil okullarında eğitim almak isteyen öğrencilerimize ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunmaktayız. English Path dil okulu ve diğer  fırsatlar için [email protected] veya 0232 441 13 38 numaralı ofis hattımızdan (0552 441 13 38 – Whatsapp hattı) bizlerle iletişime geçebilirsiniz.