Frances King 

Frances King

Frances King dil okulları, 45 yıldan fazla olan deneyimi ve Londra’da ve Dublin’deki 2 lokasyonuyla İngilizce eğitimini sürdürmektedir. Kensington ve Chelsea’da bulunan Londra lokasyonu ve Dublin merkezde bulunan Dublin lokasyonu birçok ingilizce programı sunmaktadır. Bu programlardan Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık Eğitimleri (IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE), Mesleki İngilizce kursları bu butik okulda veirlmektedir. Her yıl 65 farklı ülkeden 3.000 üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapan dil okulu, deneyimli öğretmenleriyle ders içerisinde eğlenceli ve interaktif öğretim metoduyla öğrencileri derse motive etmektedir. Dil okulu aynı zamanda bulunduğu lokasyonlarda en merkezi konumlarda yer alan modern binalara sahip bir okuldur. Bu sebeple öğrenciler dil eğitimini kaliteli bir şekilde alırken, okulun bulunduğu merkezi konumdan dolayı öğrenciler birçok sosyal etkinliklere katılım gösterebilir. 

Frances King dil okulu ile öğrenciler hem iyi bir ingilizce eğitimi alırlar hem de birçok ulustan gelen öğrencilerle ingilizcelerini geliştirebilirler. Bu sebeple öğrenciler yurtdışında uluslararası bir ortamda dil eğitimini keyifli bir şekilde alabirler. İngilizce dil eğitimi sunan butik dil okulu, yurtdışında dil eğitimi düşünen kişilere uygun en ideal programları en üst kalitede sunmaktadır.

London Frances KingMyeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Frances King Dil Okulu’nun Resmi Türkiye Kayıt Başvuru Merkezidir. Bu dil okulunda ingilizce dil eğitimi görmek isteyen öğrencilerimizin konaklama bulma işlemleri, havaalanı karşılama ve vize işlemleri gibi süreçlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hem güncel indirimli dil eğitimi fiyatlarını hem de dil okuluyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tarafından da İngiltere ve İrlanda’da da en çok tercih edilen dil okulları arasında bu kaliteli dil okulu göze çarpmaktadır. 

FRANCES KING DİL OKULU LOKASYONLARI