Hollanda Foundation (Hazırlık) Programları

Hollanda Foundation programları, üniversite eğitimine doğrudan giriş koşullarını karşılamayan ve onları seçtikleri üniversiteye hazırlamak için sunulan destekten yararlanılan uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kimler Foundation Eğitimi Almalı ?

 

Bir hazırlık yılı, özellikle doğrudan bir lisans programına gitmek için doğru niteliklere sahip değilseniz, yüksek öğrenim dünyasına bir adım olarak görülebilir.
Foundation programları ile tam bir lisans programına geçmeden önce ilgi alanınızı anlayabilirsiniz. Konu bilgisinin yanı sıra, yüksek öğrenim bağlamına alışacak ve daha yüksek düzeyde eğitim için gereken becerileri kazanacaksınız. Hazırlık yılını başarıyla tamamlarsanız, bir derecenin ilk yılına hemen ilerleyebilirsiniz.

Study Group

Study Group, uluslararası öğrencileri akademik başarıya hazırlamada küresel bir liderdir. Holland International Study Centre, önde gelen bir dizi Hollanda üniversitesi ile ortaklaşa, dünya çapında öğrencilere batı eğitimi sağlamada dünya lideri olan Study Group tarafından yönetilmektedir. 2013’ten beri Holland International Study Centre’da dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere üniversite hazırlık Programları sunmaktadır.

ONCAMPUS

ONCAMPUS Amsterdam’ın Hollanda’da ortaklaşa çalıştığı üniversiteler University of Amsterdam ve Amsterdam University of Applied Sciences (AUAS)’dır.

Öğrenciler, seçilen yola veya amaçlanan ilerleme derecesine ve ayrıca İngilizce Dili’ne bağlı olarak genellikle 3-4 ders alacaklardır. Üniversiteye giriş için en önemli şartlardan biri İngilizce dil seviyesidir ve İngilizce, akademik boşlukları doldurmanın yanı sıra başarı için kritik öneme sahiptir.